Хірургічний відсмоктувач: незамінний помічник під час операції

0
566

Хірургічні інструменти — це інструменти або пристрої, що виконують такі функції, як розрізання, розсічення, захоплення, утримання, втягування або накладання швів. Більшість хірургічних інструментів виготовлено із нержавіючої сталі. Також використовуються інші метали та сплави, включаючи титан і віталій, відсмоктувач хірургічний.

Хірургічні інструменти полегшують різні процедури та операції. Спеціалізовані хірургічні пакети містять найбільш поширені інструменти, необхідні для конкретних операцій.

Основні категорії інструментів включають: розрізання і препарування, затиск, хапання і утримання, дослідження, розширення, втягування, відсмоктування.

Розсікають інструменти використовуються для розрізання або відділення тканин. Скальпелі-один із прикладів гострих розсікачів. Приклади тупих розсікачів включають задню частину рукоятки ножа. Розширювальні інструменти служать для збільшення розміру отвору, такого як уретра або шийка матки. Усмоктувальні пристрої видаляють кров та інші рідини з хірургічного або стоматологічного поля. До відсмоктує пристроїв відноситься і хірургічний відсмоктувач.

Хірургічні відсмоктувачі мобільні і зручні.

Залежно від вимог лікарні, клініки або практики, хірургічне всмоктуючий пристрій може використовуватися в будь-якому приміщенні. Його можна перевозити просто як основний пристрій з кімнати в кімнату або штовхати на візку.

Просте і інтуїтивно зрозуміле управління пристрою.

Пристрій легко в обігу завдяки індивідуально регульованому вакууму, чітко видимому вакуумметру і ідеальної робочої висоті для користувача.

Практичне управління каністрами для секреції.

Система прямого стикування багатьох аспіраторів для верхніх дихальних шляхів дозволяє підключати каністру для секреції безпосередньо до хірургічного відсмоктувача. Це усуває необхідність в будь-яких шлангових з’єднаннях між пристроєм, бактеріальним і вірусним фільтром і ємністю для секреції. Хірургічне відсмоктуючий пристрій також може бути гнучко оснащено різними одноразовими системами каністра.