Чим кухні на замовлення кращі за готові меблеві гарнітури — Restyle

0
99

Кухня у кожному домі є місцем, де щодня збирається уся родина, готується їжа, зустрічають гостей. Тому важливо одночасно створити у приміщенні затишну атмосферу та зручну функціональну робочу зону. Популярним рішенням серед господарів є кухні на замовлення від виробника, розроблені за індивідуальним проектом та в улюблених кольорах.

З чого складається якісний меблевий гарнітур в кухні

Функціональна кухня повинна мати багато шухляд, різноманітних шафок, ящиків для побутових речей, продуктів і посуду. Правильне розташування та грамотний дизайн допоможуть зробити кухню багатофункціональною, де приємно готувати, та охайною, де можна випити кави у колі друзів. Серед багатьох варіантів оформлення слід звернути увагу на кухні на замовлення Restyle, які:

  • відрізняються сучасним виглядом;

  • мають зручне проектування;

  • враховують індивідуальні побажання власників.

Багатьох покупців можуть зупиняти ціни кухні на замовлення, які суттєво відрізняються від магазинних виробів. Але це стосується тільки дизайнерських варіантів з використанням дорогої сировини, коштовного оздоблення чи складної конфігурації гарнітуру. Вартість кухні може бути й досить демократичною та доступною завдяки акційним знижкам, готовим ескізам, економному використанню матеріалів.

Відмінності кухні на замовлення

Якщо доводиться довгий час знаходитись в одному приміщенні, важливо, щоб його оформлення сприяло гарному настрою та натхненню для створення кулінарних шедеврів.

Серед переваг кухонь, побудованих за індивідуальним проєктом, можна назвати наступні:

  • Висока якість кожного елементу гарнітура, відмінне оздоблення та використання якісної сировини. Деталі максимально відповідають кресленням й співпадають у конструкції, мають довгий строк служби, легко миються.

  • Унікальний дизайн. Великий вибір матеріалів, оздоблення, текстури, кольорів дає змогу зробити гарний дизайнерський гарнітур, який оптимально вмонтується у кімнату та стане окрасою домівки.

  • Розроблення з урахуванням особливостей приміщення. Модульні кухні розраховані на найбільш поширені планування. Ефективно використовується кожен сантиметр корисної площі, а також ніші, виступи, висока стеля чи розташування комунікацій.

  • Цінові пропозиції відрізняються великим розмаїттям й доступні багатьом споживачам. Попри думку, що виготовлення кухні на замовлення коштує дуже дорого, виробники надають можливості придбати окремі модулі, цілі комплекси шафок та стільниць за прийнятною ціною або у розстрочку.

Сучасні технології дозволяють створити кухні за будь-яким проектом у стислі строки, з економією матеріалу та його якісним оздобленням. Щоб використати усі переваги приміщення, кухні на замовлення в Києві слід замовляти у перевірених виробників з гарними відгуками від клієнтів. Обов’язкового треба ознайомитися з каталогом готової продукції Restyle, де пред’явлені різні зразки виконаних робіт.