Деятельность компании The Office Business Center

0
294

Бізнес-центр — це простір, що складається з приміщень всіх розмірів, повністю обладнаних і мебльованих. Ці приміщення призначені для професійного використання на зазвичай фіксований термін в короткостроковій або середньостроковій перспективі. бізнес центр львів по посиланню

Де ви знайдете ці офіси і кого ви там зустрінете?

Ви знайдете бізнес-центри в великих містах, іноді з більшою концентрацією в мегаполісах. Дійсно, географічне положення бізнес-центру буде впливати на його попит, а також на пропоновані послуги. Ось чому 20% людей, яких ви зустрінете, будуть професіоналами в бізнесі на початковому етапі, або 40% орендарів будуть частиною малого і середнього бізнесу.

Великі групи також звертаються в бізнес-центри в контексті зменшення завантаженості або децентралізації своїх послуг. Згідно з дослідженнями Businessscoot, ви заощадите від 15 до 35% на оренду квадратного метра.

Оренда на замовлення — однозначне перевагу

Ви напевно вже питали про комерційну оренду і напевно знаєте, що вони підписані на 9 років. Після підписання орендар може залишити приміщення в кінці кожного трирічного періоду. Ось чому комерційну оренду часто називають орендою 3/6/9.

Ви вважаєте це занадто обмежувальним? Формат оренди бізнес-центру дуже гнучкий і може вам сподобатися. Адаптується під ваш запит, при дотриманні умов, встановлених власником центру. Але врахуйте, що його умови завжди будуть менш жорсткими, ніж закон про комерційну оренду. Гнучкість оренди тим більше виражена легкістю, з якою вам доведеться збільшувати або зменшувати орендовану площу за вашим бажанням.

Привабливі пропозиції і можливості

Бізнес-центри пропонують вам безліч різноманітних і різноманітних пропозицій для задоволення всіх типів запитів. Вам просто потрібно вибрати одну з таких дій:

Здайте в оренду обладнані офіси: якщо ви шукаєте офіс для однієї людини, приймальню або навіть конференц-зал, різні формули можуть бути адаптовані до вашого запиту. Як правило, це має на увазі оренду офісу на повний робочий день, обслуговування по меню або прийомні.

Зареєструвати свій бізнес: ця послуга дозволить вам отримувати пошту на адресу бізнес-центру. Ви також можете організувати там свій головний офіс, щоб не переїжджати в свій будинок, щоб відділити своє особисте життя від професійної. Таким чином, адреса бізнес-центру буде вашим

комерційним, податковим та адміністративним адресою (місце проживання вашого підприємства).

Передайте свій секретаріат: деякі бізнес-центри пропонують вам послуги секретаря на стороні. Це звільняє вас від певних формальностей і адміністративних завдань, таких як написання котирувань, редагування рахунків-фактур або навіть збереження комутатора до певного часу.

Мати інтранет: інфраструктура бізнес-центру сучасна і дозволяє створювати внутрішні мережі, інакше звані інтранетом. Це дозволить вам легко отримати доступ до своїх документів або внутрішнім програмам з будь-якого місця. Крім того, інтегровані інструменти (внутрішній чат, загальний порядок денний, каталог і т. Д.) Полегшать спілкування і обговорення і створять взаємодоповнюваність між вами і вашими співробітниками.

Часто надаються такі важливі послуги, як доступ до Інтернету (Wi-Fi і Ethernet) або послуги громадського харчування, які покращують ділове життя.

Додаткові навички

Ці послуги залучають користувачів різних профілів з різними навичками, які, безумовно, шукають ваші навички. На 144 бізнес-центр безпосередньо пов’язаний з коворкінгом. Будь то одне або інше, ви можете просто зустріти там, що змінить ваше професійне життя. Так що не сумнівайтеся!