Що являє собою аутсорсинг персоналу?

0
417

Аутсорсинг ваших людських ресурсів означає звернення до зовнішнього постачальника послуг для управління частиною або всіма вашими людськими ресурсами для разової місії або для підтримки протягом більш тривалого періоду в залежності від потреб або тем. Аутсорсинг персоналу детальніше на сайті https://sunone.com.ua/

Що таке кадровий аутсорсинг?

Останніх може бути дуже багато, оскільки людські ресурси являють собою велику область в організації, починаючи від найму і закінчуючи розвитком навичок співробітників , адміністративним управлінням персоналом , якістю життя на роботі або юридичними аспектами, пов’язаними з законом.

Як видно, це важливі справи, які слід довірити надійному партнеру, ретельно підібраному з урахуванням їх досвіду і навичок.

Які області HR найчастіше передаються на аутсорсинг?

Більшість аутсорсингових видів діяльності в області людських ресурсів, як правило , являють собою адміністративну діяльність, яка часто вважається що має низьку додану вартість компаніями, які воліють зосередитися на діяльності, яка вимагає присутності в центрі організації.

Такі види діяльності , як нарахування заробітної плати , управління часом , підбір персоналу або навчання, дуже часто доручаються зовнішньому постачальнику послуг. Деякі стратегічні проекти, обмежені за часом і вимагають певних навичок, також можуть бути передані на аутсорсинг, наприклад, створення HRIS.

Ось найбільш часто передані на аутсорсинг HR-функції:

  • Управління заробітною платою,
  • Набір,
  • Навчання,
  • Настройка CHRIS,
  • Консультація юриста,
  • HR-консультанти та аутсорсинг.

Які найменш аутсорсингові області HR?

Деякі види діяльності складніше передати на аутсорсинг постачальнику послуг, навіть якщо він є довгостроковим партнером. Ми думаємо, зокрема, про все, що пов’язано зі стратегією управління персоналом . Насправді лідери повинні взятися за цю тему, мати уявлення про культуру компанії, цілі та навички, необхідні для їх досягнення. Потім постачальник послуг буде грати консультативну роль, щоб поставити діагноз зі своєї зовнішньої точки зору і надати методи для побудови стратегії .

Багато видів регулюючої діяльності також повинні управлятися всередині компанії. Так йде справа, наприклад, з соціальним діалогом . Лідери повинні створити і очолити CSE . Це не виключає того, що Вас супроводжують або навчають цьому.

Управлінські функції також важко передати на аутсорсинг, за винятком тимчасового управління, що дозволяє супроводжувати період змін або заповнювати вакансію.